Лудогорец се изправя срещу Монтана в четвъртфинал за Купата на България. Тимът от Втора лига е домакин, но заради ремонтни дейности на „Огоста”, двубоят ще се проведе в Разград.

Срещата започва в 14:30 часа и ще се излъчва на живо по DIEMA SPORT. В сайта Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от мача.

Очаква се треньорът на „орлите” Анте Шимунджа да направи някои промени в своя състав. Новата звезда в атака Матиас Тисера ще стартира като титуляр за първи път. На вратата ще е друго ново попълнение – Симон Слуга.

Наказан за двубоя е Спас Делев, а почивка може да получи Кирил Десподов. С контузии са Сисиньо, Антон Недялков и Шакил Пинас.

Наставникът на Монтана Антони Здравков остави извън групата титулярния си вратар Петър Л. Петров. С травми са опитните Стефан Цонков и Александър Башлиев. В разширения състав след дълго отсъствие се завърнаха Иван Михов и Сергей Георгиев.

Главен рефер на мача е Радослав Гидженов.