Дузпа в последната секунда донесе точка за Несебър срещу гостуващия Монтана – 1:1 в смятания за дерби мач на 22-ия кръг на Втора лига.

В 32-ата минута Емануил Манев нахлу опасно в пеналта на Монтана, залъга добре и стреля, но над вратата.

Веднага след това се сбъдна едно неписано правило. След като Несебър не успя да открие, това стори в ответната атака Тони Тасев за гостите. Той получи дълъг пас от Даниел Георгиев и с плонж забоде топката с глава в мрежата на Несебър за 0:1 в 33-ата минута.

В 67-ата минута удар на Апостолов от Несебър можеше след рикошет да изненада неприятно вратаря на Монтана Ивайло Василев, който обаче успя да проследи пътя на топката и я улови.

В 89-ата минута Валентин Йосков стреля извън пеналта, но не уцели вратата.

В 90-ата минута  Монтана имаше възможност да стигне и до втори гол.

И в 4-ата добавена минута от мача бе отсъдена дузпа в полза на Несебър след игра с ръка при висока топка на Тодор Колев.

Николай Костов  бе точен от бялата точка и ремито остави два тима съответно четвърти Монтана и Несебър пети със съответно 37 и 36 точки.